شرایط و قوانین

ضوابط و قوانین فروشگاه اینترتیvies

الف – شرایط و خدمات فروش و طراحی

از نظر حقوقی، در معاملات وبسایت ما ، گروه "vies" به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

  فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در وبسایت "vies" درج نماید.
وبسایت "vies" به هنگام سفارش کالا توسط خریدار، طی تماس تلفنی که خریدار اگر برقرار کند، مشخصات کامل طراحی را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.
ارزش طراحی های سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.

 

سفارش دهنده موظف است مبلغ قابل پرداخت را هنگام سفارش طراحی به صورت نقد بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه درموعد تعیین شده توسط خریدار یا سفارش دهنده، فروشنده حق دارد از تحویل طراحی خودداری و سفارش را فسخ نماید.

با توجه به اینکه در هنگام ثبت سفارش توسط خریدار IP خریدار در سرور ذخیره می شود، لذا در صورتی که خریداری جهت ایجاد اختلال در کار فروشگاه "vies" سفارشی را عمدا به اشتباه به ثبت برساند کلیه مشخصات خریدار از طریق IP قابل دسترسی است و سایت "vies" حق شکایت علیه خریدار را دارد.

 

الف- تبصره: شرایط پشتیبانی

کلیه طراحی های این فروشگاه دارای پشتیبانی هستند.

مدت زمان پشتیبانی طراحی 12 ماه از زمان سفارش می باشد.

هدف از پشتیبانی رفع مشکلات و ایرادات بوجود آمده به صورت غیر مترقبه می باشد و گزینه های غیر از این شامل پشتیبانی رایگان نخواهد بود و شامل هزینه می باشد.

 

ب- شرایط و ضوابط سفارش طراحی

استفاده شما از وبسایت "vies" و ثبت سفارش طراحی از این وبسایت به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
۱- سفارش طراحی از وبسایت "vies" بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

۲- خدمات و محتویات این وبسایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است.

۳- مالکیت معنوی اطلاعات موجود در وبسایت متعلق به وبسایت "vies" است و هر گونه کپی برداری و سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت.

۴- هر گونه استفاده از محتویات وبسایت "vies" فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مدیریت سایت "vies" امکان پذیر است.

۵- نقل قول از محتویات وبسایت "vies" برای وبسایت ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.

۶- اطلاعات ارائه شده درباره کالاهای عرضه شده در وبسایت "vies" ، عینا مطالب ارائه شده توسط تولید کننده ی کالا ( صاحب کالا) است.

۷- وبسایت "vies" هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی و برنامه نویسی  ندارد و خود را در کنترل اطلاعات و به روز رسانی  مداوم اطلاعات و محتویات متعهد نمی داند.

۸- کاربران متعهد هستند که در دسترسی به وبسایت "vies" مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی طراحی را دنبال نکنند.

۹- کاربران هنگام سفارش طراحی ملزم هستند اطلاعات صحیح و کامل را در وبسایت درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

۱۰- فروشگاه آنلاین "vies" هیچ گونه مسئولیتی را در مورد اختلال در کارکرد وبسایت در هنگام سفارش که می تواند ناشى از عواملی که خارج از کنترل مدیریت این وبسایت می باشند مثل قطعی یا اشکال در اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره را نمی پذیرد.

۱۱- وبسایت "vies" هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در نظرات و ...، در وبسایت "vies" شکل می گیرد، پذیرا نیست .

۱۲- تمام ابزاری که در وبسایت "vies" با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش طراحی باشد و وبسایت "vies" هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات پیام های کاربران نمی پذیرد.

۱۳- تمام شرایط و خدمات وبسایت "vies" برمبنای آخرین سیاستهای این وبسایت شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در اخبار وبسایت مندرج می گردد و از طریق خبرنامه به اطلاع کاربران عضو خواهد رسید.

۱۴-  ارتباط وبسایت "vies" با کاربران فقط از طریق وبسایت یا ایمیلها ی رسمی ذکر شده در سایت خواهد بود و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد. وبسایت "vies" به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

۱۵-  مالکیت معنوی محتویات وبسایت "vies" شامل قانون حق تکثیر بوده و متعلق به سایت "vies.ir" است و هرگونه کپی برداری و سوء استفاده های تجاری از محتویات سایت ، تصاویر سایت ، مقالات سایت و ... پیگرد قانونی خواهد داشت.